NAGRODZENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALFIK MATEMATYCZNY

W listopadzie w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny. Jest to konkurs niezwykle popularny wśród uczniów szkół podstawowych. Ogółem uczestniczyło w nim ponad 61 tysięcy dzieci z całej Polski, w tym około 3 tysiące z województwa podkarpackiego. Również nasi uczniowie z klas II-VIII bardzo chętnie wzięli udział w tym matematycznym współzawodnictwie. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu sprawdzającego wiedzę z zakresu matematyki. Wysokim poziomem matematycznych umiejętności wykazali się uczniowie: Faustyna R. z klasy II, Szymon K. z klasy IV, Oliwia G. z klasy V, Maksymilian S. z klasy VI, Jagoda P. z klasy VII i Radosław G. z klasy VIII.
W konkursie wzięli również udział uczniowie: Tomasz D. z klasy II, Adam F. z IV, Kacper Cz. I Wiktor P. z V, Adrian P. , Jakub S. i Kacper W. z VII oraz Dominik G. z klasy VIII.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!