Dzień Otwarty

16 lutego 2023 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla dzieci , które od 1 września 2023 r. będą przedszkolakami i dzieci, które rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Dla miłych gości przygotowaliśmy różne atrakcje. Dzieci wraz z rodzicami miały możliwość zwiedzenia sali przedszkolnej oraz klasopracowni szkolnych, świetlicy , sali gimnastycznej. Uczestniczyły w zajęciach plastycznych, muzycznych oraz ruchowych z torem przeszkód przygotowanych przez nauczycieli. Obejrzały ciekawe prezentacje pomocy dydaktycznych m.in.: konstrukcje z klocków Polydron Bridges – Budujemy mosty, prezentacje mechanizmów Polydron STEAM, programowanie robotów DOC i Koko, prezentacje możliwości sterowania robotów programowych RoboMaker Pro w sali komputerowej oraz przyrządy przyrodnika, okazy ryb, ptaków, gadów itd. w sali przyrodniczej, uczestniczyły w językowej zgaduj zgaduli z z nagrodami. Ten dzień przybliżył rodzicom organizację i funkcjonowanie placówki jako środowiska przyjaznego dziecku, otwartego na jego potrzeby i wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom rodziców.