Apel podsumowujący pracę szkoły w I semestrze roku szkolnego 2018/2019

Tak jak co roku, przed feriami zimowymi zebraliśmy się na apelu podsumowującym pracę szkoły w pierwszym semestrze. Uroczystość odbyła się we wtorek 5 lutego 2019 roku.
Celem apelu było podsumowanie pracy w pierwszym semestrze. Dokonała go tradycyjnie pani dyrektor, która przedstawiła sukcesy i dotychczasowe osiągnięcia. Nakreśliła też plany i oczekiwania, jakie czekają społeczność szkolną w drugim semestrze. Coroczny apel to okazja do wyróżnienia uczniów, którzy osiągnęli najwyższe średnie dydaktyczne z poszczególnych klas i wzorowe zachowanie, są to uczniowie:

Milena R. z kl. VI -średnia 5,16 i wzorowe zachowanie Anna Ś. Z kl. VI - średnia 5,09 i wzorowe zachowanie Maksymilian S. z kl. VI- wzorowe zachowanie Jagoda P. z kl. VII -wzorowe zachowanie Michał R. z kl. VII- wzorowe zachowanie Mateusz S. z kl. VII -wzorowe zachowanie,

jak też tych, którzy mogą pochwalić się wzorową frekwencją:

Faustyna R. z kl. II Adam F. z kl. IV Marcin S. z kl. V Maksymilian S. z kl. VI Michał R. z kl. VII

Wymienieni uczniowie otrzymali gratulacje z rąk pani dyrektor i gromkie brawa ze strony nauczycieli, koleżanek i kolegów. W tegorocznym apelu wyróżniono także uczniów biorących udział w konkursach i akcjach przeprowadzonych w tym semestrze w szkole. O szczegółach tychże piszemy w oddzielnych artykułach, do lektury których zapraszamy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!