Półkolonia 2019

Półkolonia zorganizowana przy Szkole Podstawowej nr 7 w Jaśle trwała w pierwszym tygodniu wakacji (24 – 27.06. 2018r.). Kierownikiem letniego wypoczynku była p. Joanna Hendzel , zaś opiekunkami p. Anita Długosz i p. Janina Bieleń. Nad zdrowiem dzieci czuwała higienistka – p. Małgorzata Urban. W półkolonii brało udział 15 uczniów z kl. IV-VII, którzy zostali zakwalifikowani na podstawie określonych kryteriów. Tegoroczna półkolonia miała na celu uatrakcyjnić dzieciom czas letniego odpoczynku. Podczas zajęć zwracano uwagę na przestrzeganie właściwych norm zachowania, integrację grupy.

W ramach półkolonii odbyły się:
24.06 – zabawy na Przystanku Kwiatowa
25 – 26.06 – wycieczka w Bieszczady (przejazd Bieszczadzką Ciuchcią, wejście na Połoninę Wetlińską, rejs statkiem po Jeziorze Solińskim, zwiedzanie zaplecza sportowo- rekreacyjnego w Hotelu Arłamów, zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku)
27.06 – zabawy na krytym basenie MOSiR w Jaśle

W trakcie półkolonii dzieci miały okazję miło i bezpiecznie spędzić czas, odpocząć od nauki szkolnej i doświadczyć czegoś nowego.