Udział w Giełdzie Zawodów

W czwartek, 20 kwietnia, uczniowie klasy 8 pod opieką doradcy zawodowego wzięli udział w Giełdzie Zawodów w Zespole Szkół Nr 3 w Jaśle. Podczas targów ósmoklasiści mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych z Jasła i okolic oraz porozmawiać z uczniami reprezentującymi wybrane szkoły. Zostali także oprowadzeni po „Chemiku”, gdzie oglądali prezentacje przygotowane przez uczniów uczących się na poszczególnych kierunkach. Korzystając z okazji odwiedziliśmy również pobliski Zespół Szkół Budowlanych, gdzie podobnie jak w „Chemiku” zaprezentowane zostały poszczególne kierunki. Uczniowie z głową pełną wrażeń i pomysłów dotyczących wyboru przyszłej szkoły oraz plecakami pełnymi ulotek wrócili do domów.