Zimowisko 2019

Od 11 do 14 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 7 w Jaśle trwało zimowisko pod hasłem „Ferie z uśmiechem” zorganizowane dla uczniów z klas IV-VIII.
Piętnaścioro dzieci, pod opieką wychowawczyń p. Anity Długosz i p. Janiny Bieleń oraz higienistki p. Pelagii Wnęk, uczestniczyło w ciekawych zajęciach rekreacyjnych.
W ramach zimowiska odbyły się:
11.02 – wyjście na lodowisko oraz zajęcia na ściance wspinaczkowej w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jaśle
12.02 – wizyta w kinie JDK w Jaśle i obejrzenie amerykańskiego filmu wykonanego w technice animacji komputerowej – „Ralf Demolka w Internecie”
13.02 – zabawy i nauka pływania pod opieką instruktora na krytym basenie MOSiR w Jaśle
14.02 – wycieczka do „High Jump” – parku trampolin w Krośnie
W każdy dzień uczestnicy zimowego odpoczynku otrzymywali ciepły posiłek.
W trakcie zimowiska dzieci miały okazję miło spędzić czas, odpocząć od nauki szkolnej i doświadczyć czegoś nowego.