Dzień Kobiet w klasach I-III

Dzień Kobiet w klasach I-III

Dzień Kobiet  nie przeszedł bez echa również w murach naszej szkoły.

Chłopcy z klas młodszych postarali się, aby tego dnia dziewczynki i Panie poczuły się naprawdę wyjątkowo. Nie obyło się bez kwiatów, cukierków i życzeń.  Tradycyjnie zaśpiewali także swoim koleżankom „100 lat”. Uśmiech towarzyszył uczniom cały dzień, a młodzi mężczyźni zachowywali się jak na prawdziwych dżentelmenów  przystało – byli uprzejmi, uczynni i życzliwi.

Wspólne świętowanie przyniosło wszystkim wiele radości i na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

Wszyscy uczniowie klas I-III wręczyli  własnoręcznie wykonane kwiaty swoim mamom, ciociom i babciom, które przygotowali pod okiem wychowawców.

Święto Kobiet to doskonała okazja do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.