Szczęśliwej drogi już czas …

Drodzy Absolwenci!

„Tak nie dawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas…” te słowa znanej piosenki wydają się szczególnie adekwatne, gdy po ośmiu latach nauki  opuściliście mury naszej szkoły. Być może Wasze drogi zupełnie się rozejdą i nie będą spędzać już ze sobą tyle czasu, co w szkolnych ławkach. Mam nadzieję jednak, że w Waszej pamięci pozostaną piękne wspomnienia wspólnie spędzonych lat. Klasowe wycieczki, wyjścia,  powroty ze szkoły, radosne powroty do szkoły po zdalnym nauczaniu, nawet strach przed klasówką uczynił z Was zżytą grupę. Także my, nauczyciele przywiązaliśmy się do Was, naszych uczniów i Wasza przyszłość leży nam na sercu.
Pomimo pandemii Covid-19 nie rezygnujcie z marzeń i planów, pamiętając, że każdy z Was ma ważną rolę do spełnienia. Nie cofajcie się wstecz, ale i nie zapominajcie o tych, którzy Was ukształtowali.

Powodzenia i sukcesów w szkołach ponadpodstawowych!