Wyniki szkolnego konkursu „Bezpieczny Internet- Działajmy razem”

Wyniki szkolnego konkursu „Bezpieczny Internet- Działajmy razem”

Uczniowie klas IV-VIII brali udział w szkolnym konkursie „Bezpieczny Internet- Działajmy razem” poświęconym propagowaniu zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. Celem było zagłębienie się uczestników w tematykę bezpieczeństwa w Internecie oraz doskonalenie umiejętności graficznych i wyrobienie wyobraźni artystycznej, wyćwiczenie sprawnego posługiwania się techniką informatyczną oraz możliwości współzawodnictwa i prezentacji informatycznych dokonań.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Tomasz D. kl. IV

II miejsce ex aequo – Faustyna R. kl. IV, Gabriela M. kl. IV

III miejsce ex aequo –  Oliwia G. kl. VII, Kacper Cz. kl. VII

Wyróżnienie: Emilia S. kl. IV, Krystian M. kl. VI, Emilia B. kl. VII, Filip W. kl. VII, Marcin S. kl. VII, Anna Ś. kl. VIII, Milena R. kl. VIII

Serdecznie gratulujemy! Brawo!

Galeria prac konkursowych poniżej.