Czekając na świętego Mikołaja

Czekając na świętego Mikołaja

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty.”

Pandemia koronowirusa nie zmyliła świętego Mikołaja. Mikołajkowe szaleństwa w siódemce odbyły się wirtualnie. Piękne listy do św. Mikołaja, rysowane w worku wymarzone prezenty oraz św. Mikołaj w oczach dzieci- wizja artystyczna św. Mikołaja z papieru,  orgiami, drewna, rolki papieru, w programie PAINT, GIMP. „Mikołajowe” czapki przyozdabiały głowy. Pomysłów co nie miara. Brak zadań domowych w tym dniu. Wszystkim dopisywał dobry humor. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach wielkie wzruszenie i zadowolenie.

Wszystkim św. Mikołajom  serdecznie dziękujemy za prezenty, pozdrawiamy i życzymy bezpiecznego powrotu do nieba oraz czekamy na wizytę z workiem pełnym  prezentów za rok.

 

cdn.