Dzień Kobiet 2022

Dzień Kobiet 2022

Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet. W ten wyjątkowy dzień zostały one powitane kwiatami oraz słodyczami, a w klasach i na szkolnym korytarzu czuć wyjątkową atmosferę. Młodsze klasy wykonały laurki, kwiaty dla pań oraz dla mam, a także przygotowały słodkości wraz z życzeniami. Uczennice klas starszych oraz panie w naszej szkole zostały obdarowane przez chłopców słodyczami oraz prześlicznymi różyczkami i tulipanami. Wszystkie panie również otrzymały słodki upominek z kosza pełnego słodyczy. Dzień upłynął w bardzo miłej i radosnej atmosferze, uśmiech pojawił się na twarzy każdej Pani i Dziewczyny.