Dzień Mamy i Taty w kl. I-III

Dzień Mamy i Taty w kl. I-III

Jaką wdzięczność okażesz rodzicom, takiej spodziewaj się od swoich dzieci.  (Tales z Miletu)

Dla dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu. Mama i tata to pierwsze słowa dziecka. Są synonimem miłości, szczęścia, bezpieczeństwa ciepła rodzinnego. Dlatego należy pielęgnować tą szczególną więź między dzieckiem, a rodzicem.

Jak co roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Mamy i Taty zorganizowana przez wychowawców klas I – III 10 czerwca 2022 r. Dzieci zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Były wiersze, inscenizacje, piosenki, tańce dla kochanych rodziców w języku polskim i angielskim. Były życzenia, upominki, wzruszenie. Po części artystycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była niezwykle rodzinna.