Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Są takie dni szczególne w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej okazji do naszego przedszkola w dniu 9 czerwca zostali zaproszeni rodzice, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć w uroczystości z okazji ich święta.

Przedszkolaki od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki i śpiewali piosenki, tańczyli, zaś w podziękowaniach pociechy wręczyły swoim rodzicom upominki. Rodziców bardzo wzruszyły występy dzieci, dlatego też nie zabrakło łez szczęścia. Po występach rodzice i dzieci zasiedli do słodkiego poczęstunku.

Ta uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłości rodzicom przez swoje pociechy.