Mikołaj w SMYKU

6 grudnia 2019 r. grupa przedszkolna oraz kl. I udała się do sali zabaw SMYK na spotkanie z Mikołajem. W oczekiwaniu na upragnionego gościa, wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach. Po zakończonej zabawie dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do sali zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Dzieci były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał je, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim dzieciom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i wierszami. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.