NASZE KLASOWE WIGILIE

NASZE KLASOWE WIGILIE

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej wyczekiwany i najpiękniejszy okres w całym roku . Chyba nikt nie wyobraża sobie świąt bez pięknie przystrojonej choinki z mnóstwem światełek, śpiewania kolęd, dzielenia się opłatkiem, Wigilii z rodziną. Także w naszej szkole poczuliśmy atmosferę zbliżających się świąt. 21 grudnia 2022 r. udało nam się zorganizować wspólną Wigilię klasy II i III. Klasy starsze również spotkały się przy wigilijnym stole. Były opłatki, życzenia, radość, wzruszenie. Na stołach nakrytych białym obrusem, przystrojonych stroikami, szopką, świecami znalazły się potrawy wigilijne i smakołyki przygotowane przez rodziców. Słuchaliśmy kolęd, rozmawialiśmy. Niektórzy opowiadali o tym, jak w ich rodzinach odbywa się wieczerza wigilijna. Bardzo miło spędziliśmy czas. Udzieliła nam się atmosfera zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.