Niech żyje bal!

Karnawał  to czas zimowych zabaw i tańca, na który każdy czeka z niecierpliwością, również dzieci. 12 lutego karnawałowe szaleństwo  ogarnęło najmłodszych uczniów naszej szkoły, bowiem w tym dniu odbyły się klasowe bale. Wesoła muzyka, pyszny poczęstunek i przede wszystkich kolorowe stroje – na ten dzień dzieci czekały od dawna.

Wszyscy uczestnicy bardzo starali się, aby wystrój klas wyglądał zjawiskowo i jedocześnie zachęcał do zabawy. Różnobarwne balony i girlandy ozdobiły nasze sale.

 Zabawę rozpoczęliśmy od przygotowania masek karnawałowych. Uczniowie bardzo się postarali, bowiem efekty ich pracy były zachwycające .

Reszta dnia upłynęła na wspólnych zabawach, tańcach i konkursach, w których dzieci bardzo chętnie uczestniczyły.

Bal umożliwił najmłodszym spędzenie czasu  w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i uśmiechu na twarzy naszym podopiecznym. Wspólne chwile spędzone w towarzystwie kolegów i koleżanek zostaną na długo w naszej pamięci.

Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia!