Plebiscyt „Życzliwy 2019”

W związku z obchodzonym 21 listopada Międzynarodowym Dniem Życzliwości oraz w związku z coraz bardziej powszechnym zjawiskiem agresji wśród dzieci i młodzieży Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zorganizował plebiscyt „Życzliwy 2019”. Celem tej akcji jest popularyzowanie empatii, dobra oraz postaw wzajemnej pomocy i życzliwości , a także przeciwdziałanie zachowaniom destrukcyjnym wśród dzieci i młodzieży. Jest to plebiscyt na najbardziej życzliwego ucznia szkoły podstawowej, średniej oraz na najbardziej życzliwego nauczyciela w naszym mieście. Finał odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury, podczas którego zostaną wręczone nagrody najbardziej życzliwym osobom w Jaśle.

W wyniku wyborów w naszej szkole najbardziej życzliwym uczniem został wybrany Mateusz z klasy VIII, a najbardziej życzliwym nauczycielem pani Anita Długosz.

Serdecznie gratulujemy !!!