Raport z realizacji projektu: „Zdrowo jem, więcej wiem” – etap JESIENNO – ZIMOWY

Uczniowie klasy II  pod opieką wychowawcy Moniki Korczykowskiej przystąpili do realizacji projektu dla zerówek i klas I-III szkół podstawowych  „Zdrowo jem, więcej wiem” organizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Duda.  Jego głównym celem było promowanie zdrowego stylu życia.

Uczniowie, zgodnie z obowiązującym regulaminem projektu wybrali dla siebie nazwę „Warzywniaki” oraz wykonali następujące zadania:

ZADANIE 1.1   Lekcja: Poznajemy owoce i warzywa

ZADANIE 1.2   Konkurs: Najlepszy rysunek „Jem owoce i warzywa!”

ZADANIE 1.3   Lekcja: Cukier? Nie, dziękuję!

ZADANIE 1.4   Konkurs: Reklama zdrowych słodyczy

ZADANIE 1.5   Dzielimy się wiedzą: Kolorowy talerz

Lekcje zostały przeprowadzone zgodnie z zaproponowanym w projekcie scenariuszem. Podjęte działania cieszyły się zainteresowaniem uczniów, którzy chętnie wykonywali powierzone im zadania.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przebiegu realizacji projektu