„Razem na święta”

I my możemy podzielić się dobrem.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Razem na Święta”. Celem inicjatywy jest zachęcenie do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. 

Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii tegoroczna edycja akcji będzie miała nieco odmienny charakter. Jesteśmy jednak przekonani, że szczególnie w tym okresie wiele osób czeka na nasze wsparcie i zwykłe gesty życzliwości. 

Taką piękną inicjatywą, do której każdy z naszej szkolnej społeczności może dołączyć jest wykonanie kartki świątecznej dla osób samotnych w naszym środowisku, które zostaną im przekazane przez SU i wolontariuszy naszej szkoły.

Będzie to Wasz dar serca.

Prosimy chętne osoby o wykonanie kartki bożonarodzeniowej (bez wpisanych życzeń) i wrzucenie jej do pudełka przed szkołą w dniu 11.12.2020 r. (piątek)

w godz. 8.00 – 14.00.

Szczegóły dotyczące akcji pomożecie poznać, kontaktując się   z pedagogiem szkolnym, opiekunem koła wolontariatu lub opiekunem SU naszej szkoły.