Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

28 listopada 2019 roku pierwszoklasiści z naszej szkoły stali się pełnoprawnymi uczniami. W obecności dyrekcji, nauczycieli, starszych uczniów i rodziców ślubowali być wzorowymi uczniami i dobrymi kolegami, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor Mariola Ślawska dokonała symbolicznego pasowania. Dopiero po nim nadszedł czas na życzenia, uściski i pamiątkowe zdjęcia.
Aby zostać przyjętymi do grona społeczności szkolnej pierwszoklasiści musieli przedstawić to, czego w szkole już zdążyli się nauczyć. Zgromadzeni wysłuchali więc piosenek, wierszy oraz szeregu odpowiedzi na ważne pytania. Część artystyczną zakończył taniec, podczas którego uczniowie klasy pierwszej wcielili się w skradające się koty.