Szkolna Liga Sportowa „Rzucanka siatkarska”

W ubiegłym tygodniu uzniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Szkolnej Ligi Sportowej „Rzucanki siatkarskiej” klas 1-4 która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 8. Zawody odbyły się w miłej i pełnej humoru atmosferze. Nie zwycięstwo było najważniejsze, ale sam udział i radość ze wspólnie spędzonego czasu na boisku sportowym.
Po zakończonej rywalizacji uczniowie wraz z opiekunem udali się na zasłużony posiłek w postaci pysznej pizzy.
Korzystając z chwili wolnego czasu odwiedziliśmy pomnik Żołnierzy Wyklętych w Jaśle upamiętniający niezwykłych bohaterów, którzy poświecili swoje życie w walce z komunistycznym, sowieckim reżimem. Dokładnie 72 lata temu w ubeckiej katowni na Mokotowie w Warszawie za wolną Polskę zginęli członkowie konspiracyjnej organizacji „Wolność i Niepodległość”, dowodzonej przez ppłk. Łukasza Cieplińskiego.