Ruszyła 22. Świąteczna Zbiórka Żywności „Podaruj potrzebującym jedzenie na świąteczny stół”, której patronuje Para Prezydencka. Za jej przykładem wolontariusze naszej szkoły organizują zbiórkę żywności, aby wspomóc najbardziej potrzebujące rodziny w naszym obwodzie.

Najbardziej pożądane są te z długimi terminami przydatności, jak np. mąka, makaron, kasza, cukier, olej, konserwy, przetwory owocowe i warzywne, bakalie, słodycze.

Zbiórka ma charakter ogólnopolski, co nie znaczy, że bezosobowy. Pamiętajmy, że tam po drugiej stronie zawsze jest jakaś konkretna historia i konkretna osoba, której pomagamy.  Żywność trafi do osób potrzebujących z naszej lokalnej społeczności, do tych którzy są w potrzebie.

Zbiórkę prowadzimy w naszej szkole do 13 grudnia 2019 r.
Paczki żywnościowe zostaną przekazane rodzinom.