II edycja programu Świadomość Procentuje

Nasza placówka bierze udział w II edycji bezpłatnego programu Świadomość Procentuje organizowanego przez Fundację World Healthy Living Foundation. Projekt ma na celu edukację i wsparcie nowego pokolenia w zakresie zdrowia mentalnego i fizycznego. Eksperci poruszą niezwykle ciekawe i inspirujące tematy, takie jak samorozwój, budowanie własnego potencjału czy samoakceptacji.

Program „Świadomość Procentuje” obejmuje nie tylko rozwój dzieci i młodzieży, odbędą się również zajęcia dedykowane dla nauczycieli, rodziców i opiekunów.

Realizacja programu rozpocznie się w marcu 2022 i odbędzie się w pełni online.

 Więcej informacji o programie „Świadomość Procentuje” oraz informacje o zapisach indywidualnych dla rodziców i nauczycieli w linku poniżej:

https://bit.ly/33Mo8RH