Konkurs ,, Nasze Wigilie”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie ,, Nasze Wigilie” organizowanym przez Zespół Szkół SASR w Trzcinicy, który był skierowany do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych powiatu jasielskiego.
Celem konkursu było nie tylko upowszechnianie wiedzy o tradycjach świątecznych, ale również rozwijanie zainteresowań. Konkurs odbywał się w 4 kategoriach:
1. Opowiadanie ,, Moja najpiękniejsza Wigilia „
lub ,, Zwyczaje wigilijne w moim domu”
2. Praca plastyczna,, Idą Święta”
3. Stroik lub ozdoba świąteczna
4. Kartka świąteczna z życzeniami w języku angielskim lub niemieckim
Uczestnicy konkursu mieli do wyboru jedną kategorię.
W dniu 17.12.2021r. odbyło się wręczenie nagród w ZSSASR w Trzcinicy. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów . Miło nam poinformować, ze uczeń Szymon Kozłowski z klasy VII otrzymał II miejsce w kategorii Praca plastyczna ,, Idą Święta” Gratulujemy wszystkim uczestnikom !

Organizator
Klaudia Bora