„Solidarni z Ukrainą”

Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaśle ,,Solidarni z Ukrainą ‘’.
DRODZY NAUCZYCIELE, DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE,
Coraz więcej osób z ogarniętej działaniami wojennymi Ukrainy znajduje się w Polsce , a nawet w naszej okolicy ,przede wszystkim matki z dziećmi, które są w potrzebie. W związku z tym Wolontariat naszej szkoły wraz ze współpracą z ks. Proboszczem naszej parafii postanowił w celu wsparcia przede wszystkim dzieci przeprowadzić akcje ,, Dzieci dzieciom” . W związku z tym ku radości dzieci rozpoczynamy zbiórkę :
– artykułów szkolnych ( piórniki , bloki techniczne , rysunkowe, kredki itd.)
– słodyczy ( aby troszeczkę osłodzić im ten trudny czas …)
– gier , puzzli, drobnych zabawek , lalek ( w bardzo dobrym stanie bądź nowych )
Zbiórka będzie trwała do odwołania.
Dary prosimy przynosić do sali przyrodniczej.
Liczymy na Wasze wsparcie.

,, Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to , co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi. ‘’

Św. Jan Paweł II