Sukcesy uczniów w szkolnym konkursie świątecznym

Na przełomie listopada i grudnia został ogłoszony Szkolny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową i życzenia w języku niemieckim. Adresatami byli uczniowie klasy 6, 7 i 8. Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, rozwijanie wyobraźni uczestników poprzez plastyczne zobrazowanie symboli świątecznych oraz motywowanie do nauki języka niemieckiego.
Kilkoro uczniów z naszej szkoły poczuło już magię świąt i przygotowało prace konkursowe.
Na szczególne wyróżnienie zasłużyły MILENA z klasy VII i OLIWIA z klasy VI.
Ich prace, oprócz waloru artystycznego spełniły wszystkie inne założenia regulaminowe.
Dziewczynom gratulujemy pozytywnej weny twórczej, a wszystkim razem i każdemu z osobna życzymy prawdziwie WESOŁYCH ŚWIĄT.
Dla naszych LAUREATEK czekają dyplomy i świąteczne upominki.