Walentynki w „Siódemce”

Walentynki w „Siódemce”

Z okazji Święta Zakochanych Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował Szkolny Konkurs Walentynkowy na najładniejszą ozdobę walentynkową (klasy I-III) lub plakat z symbolami w języku angielskim (klasy V-VIII).
Wyniki konkursu:
kl. I-III:
I miejsce ex aequo – Gabriela, kl. III oraz Faustyna, kl. III
II miejsce ex aequo – Tomasz, kl. III oraz Krzysztof, kl. I

kl. V-VIII:
I miejsce ex aequo – Milena, kl. VII oraz Kacper Cz., kl. VI
II miejsce ex aequo – Ania, kl. VII, Kacper P., kl. VI

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz dyplomy.

W szkole została uruchomiona również poczta walentynkowa. Przez cały tydzień do specjalnej skrzynki można było wrzucać kartki wyrażające sympatię i inne pozytywne uczucia. Uroczyste rozdanie walentynek nastąpiło w piątek, 21 lutego w sali gimnastycznej.
Obchodom Święta Zakochanych w naszej szkole towarzyszyła wyjątkowo radosna atmosfera.