WYNIKI KONKURSU NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ I ŻYCZENIA W JĘZYKU NIEMIECKIM

Na przełomie listopada i grudnia został ogłoszony szkolny konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową i życzenia w języku niemieckim. Adresatami byli uczniowie klas VII i VIII. Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, rozwijanie wyobraźni uczestników poprzez plastyczne zobrazowanie symboli świątecznych oraz motywowanie do nauki języka niemieckiego.

Kilkoro uczniów z naszej szkoły poczuło magię świąt i przygotowało prace konkursowe. Na szczególne wyróżnienie zasłużył Kacper Czajka z klasy VII, którego praca spełniała wszystkie założenia regulaminowe – nie tylko oryginalna, kreatywna i barwna strona pierwsza, ale też walor artystyczny strony wewnętrznej z życzeniami.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pozytywnej weny twórczej. Wyróżniona praca zostaje nagrodzona oceną celującą, pozostali uczniowie otrzymują ocenę +bardzo dobrą z języka niemieckiego.

Całej społeczności szkolnej życzymy prawdziwie WESOŁYCH ŚWIĄT.