Zabawa karnawałowa

Karnawał to czas wspaniałej i radosnej zabawy. W czwartek 30 stycznia 2020 r., w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas 0-III i IV -VIII.
O godz. 12.00 rozpoczęli zabawę najmłodsi uczniowie, a o godz. 15.30 dzieci starsze. Zabawę prowadził DJ. Wszyscy wspaniale się bawili przy dźwiękach najnowszych przebojów. Impreza przeplatana była wieloma konkursami, w których chętnie brali udział wszyscy uczestnicy, (dziękujemy Radzie Rodziców za nagrody!!!). Zabawa choinkowa była okazją do wyśmienitej imprezy, podczas której społeczność uczniowska miała okazję spotkać się i razem świetnie bawić. Wesołą atmosferę dopełniła wielobarwna dekoracja sali, którą przygotowali uczniowie klas starszych, pod okiem pana Jurka. Po tych wyczerpujących tańcach, wszyscy udali się do swoich sal, gdzie czekał pyszny poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Jak co roku, zabawa była bardzo udana, wszyscy bawili się wyśmienicie.