Zasady nauczania zdalnego w kl. I-III

Szanowni Państwo

Podczas nauczania zdalnego w kl. I-III lekcje będą odbywać się on-line w wymiarze 30 minut lub 10 minut (np. w-f, plastyka, muzyka) oraz poprzez dziennik elektroniczny. Po zajęciach on-line uczniowie będą realizować zadania i ćwiczenia do samodzielnej pracy zamieszczone w dzienniku: w zakładce zadania domowe. Komputer musi być wyposażony w głośnik i kamerkę.

Ponadto, biorąc pod uwagę różne tempo pracy dzieci oraz fakt, iż większość Rodziców pracuje lub wychowuje małe dziecko i nie będą w stanie pomóc dziecku do południa w czasie lekcji on-line – wszystkie treści i zadania przekazywane podczas lekcji on-line będą przesyłane przez dziennik elektroniczny w zadaniach domowych do wykonania w dogodnym terminie.

Z poważaniem
Mariola Ślawska
Dyrektor Szkoły