Dyktando na Święto Edukacji Narodowej

Dyktando na Święto Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Portal edukacyjny  www.dyktanda.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych, a w szczególności Nauczycieli i Uczniów, na specjalne dyktando z nagrodami!

Dyktando odbędzie się oczywiście 14.10.2022 r. Zostanie rozegrane w 100% online, a zatem do udziału wystarczy komputer z dostępem do internetu. Istotne jest także, aby mieć możliwość skorzystania z głośników lub słuchawek, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Zupełnie jak na szkolnej lekcji!

Do rozwiązywania dyktanda będzie można przystąpić między 18:00 a 19:00. Nagranie, którego treść będzie należało prawidłowo zapisać, będzie można dowolnie zatrzymywać i przewijać, tak aby każdy uczestnik mógł dopasować prędkość do swoich możliwości.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej-2022?audio=1

Warto wcześniej poćwiczyć, aby osiągnąć dobry wynik, ponieważ organizatorzy przewidzieli nagrody! Powodzenia!