Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu miała miejsce 10 grudnia 2019 r. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci. Mali artyści zaprezentowali przygotowane wierszyki i piosenki, a także taniec. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Najpierw przyrzeczenie, a następnie dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Na zakończenie zadowolone przedszkolaki otrzymały piękne dyplomy i rożki obfitości przygotowane przez rodziców.