Szkolenie z zakresu wędkarstwa metodą spinningową

Szkolenie z zakresu wędkarstwa metodą spinningową

Dnia 28 września 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkoleniu z zakresu wędkarstwa metodą spinningową, które odbyło się na łowisku specjalnym we Wróblowej.

W szkoleniu uczestniczyli aktualni mistrzowie świata pan Tomasz Podkul oraz pan Stanisław Wojdyła którzy zapoznali uczestników szkolenia z zasadami wędkowania tą metodą, sprzętem, rodzajem przynęt ich zbrojeniem oraz podzielili się swoimi doświadczeniami wędkarskimi.

Dzięki przychylności Zarządu Polskiego Związku Wędkarskiego Koła nr 1 i 2 w Jaśle, młodzież mogła wędkować pod okiem mistrzów świata, instruktorów oraz sędziów wędkarskich na łowisku, co wzbudziło wśród uczestników duże zainteresowanie.

Na zakończenie dla wszystkich uczestników przygotowano kiełbasę z grilla.