Półkolonia w SP 7

Półkolonia w SP 7

W pierwszym tygodniu wakacji (27.06 – 30.06.2022r.) przy Szkole Podstawowej nr 7 w Jaśle odbyła się półkolonia zorganizowana dla uczniów z klas IV- VIII. Miała ona na celu uatrakcyjnić dzieciom początek wakacji, a przede wszystkim zachęcić je do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu i czynnego odpoczynku po miesiącach nauki w szkole. W trakcie spotkania z policjantem uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpiecznego wypoczynku.

W ramach półkolonii odbyły się plenerowe zajęcia plastyczne w „MalGalerii” oraz zabawy w kręgielni „Indygo” w Jaśle. Wielką atrakcją była wycieczka do Krynicy-Zdroju, a tam wyjazd i zjazd kolejką linową na Jaworzynę Krynicką, wejście na platformę widokową, spacer oraz zabawy w zjeżdżalni. Letni wypoczynek w SP7 zakończył wyjazd do stadniny koni „Galicja” w Bieździedzy, gdzie uczestnicy półkolonii mieli możliwość przejażdżki bryczką po okolicy i jazdy konnej pod opieką instruktorek.

Podczas wyjść i wyjazdów rekreacyjnych mogli miło i bezpiecznie spędzić czas, odpocząć i doświadczyć czegoś nowego.