W Dniu Babci i Dziadka

W Dniu Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia to wyjątkowe daty. Dzień Babci i Dzień Dziadka to idealny pretekst do spędzenia z ukochanymi więcej czasu. W ich dniu nie może zabraknąć starannie przygotowanej przez wnuków laurek i życzeń.

Kto inny kocha tak bezinteresownie jak dziadkowie? W końcu to oni potrafią rozpieścić każdego wnuka. Każdego roku nasi uczniowie przygotowują upominki dla swoich bliskich, wkładając dużo serca. W tym roku również przygotowaliśmy dla babć i dziadków niespodzianki. Dołączamy do życzeń wnuków także nasze życzenia :
Z okazji Waszego Święta życzymy Wam:
A- abyście zawsze byli uśmiechnięci…
B- by troski Was omijały…
C- ciepłych uśmiechów…
D- dużo zdrówka…
E- ekstra humoru…
F- fantastycznych przeżyć…
G- gości od święta…
H- herbaty z cytrynką…
I-i jeszcze…
J- jak najmniej siwych włosów…
K- kochających wnuków…
L- listów z serduszkiem…
M- miłości…
N- na niepogodę kolorowego parasola…
0- odrobinkę szaleństwa…
P- pysznego ciasta… R- radości…
S- sukcesów wszelkich…
T- tylko miłych dni…
U- ulubionej książki do poduszki…
W- wyjątkowych ludzi wokół Was