Życzenia z okazji nowego roku szkolnego

Drodzy Uczniowie,
Szanowni Nauczyciele i Rodzice

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Z tej okazji życzę wszystkim wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów. Ze względu na pandemię nie jest to łatwy czas dla Nas Wszystkich, dlatego proszę o dobrą współpracę i wzajemne zrozumienie pomiędzy  Rodzicami, Nauczycielami i Uczniami. Kierujmy się życzliwością i pozytywnym nastawieniem, wtedy codzienność jest bardziej radosna i łatwiej pokonywać trudności. 

Wszystkim Uczniom życzę, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, by zdobywanie wiedzy było przyjemne i ciekawe a zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów.

Nauczycielom życzę, by był to rok spokojnej pracy, która daje satysfakcję zawodową, osobistą i uznanie otoczenia. Mam nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie Państwu wiele sukcesów pedagogicznych i wartościowych przedsięwzięć w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Rodzicom zaś życzę, by ten nowy rok szkolny przyniósł  wiele nadziei związanych z przyszłością Waszych dzieci. Życzę  cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz wiele dumy związanej z ich osiągnięciami edukacyjnymi, bo

Małe kroki, które robi dziecko do przodu, są lepsze niż duże, które tylko planuje”.

 

                                                                             Z wyrazami szacunku

                                                                               Mariola Ślawska

                                                                             Dyrektor Szkoły